(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Ексклюзивне цілюще обгортання для волосся від La Biosthetique

Ексклюзивний СПА-РИТУАЛ від La Biosthetique – Гаряче обгортання  для волосся чудодійними маслами

Спеціально для пошкодженого, ламкого і посіченого волосся був розроблений ексклюзивний СПА-ритуал - гаряче масляне обгортання.

Секрет ефективності в особливій незмінній рецептурі 100 відсотково природніх ефірних олій, головна з яких – біологічно активна касторова олія.

Результат від чудо-процедури:

  • Волосся починає жити заново - відновлюється його шовковистість, еластичність і блиск
  • Пошкоджене волосся стає пружним, його легко розчісувати
  • Після процедури на поверхні волосся формується захисна мантія, яка втримує масляні компоненти всередині, забезпечує відновлення кутикули, глибоке зволоження та захищає від зовнішніх впливів
  • Усуваються посічені кінчики і ламкість волосся
  • Програма дає миттєвий ефект: волосся одразу стає більш еластичним та м’яким, його фізична вага збільшується на  20-30% завдяки насиченню активними компонентами. Блиск волосся посилюється більш ніж на 80%, гладкість волосся – на 70%, міцність до розривання – на 60%.

Ця програма розрахована на курсове застосування та має накопичувальний ефект. Для повного відновлення волосся потрібно зробити від 6 до 8 процедур з інтервалом від півтора до двох тижнів.

Після досягнення оптимального ефекту відновлення, результат можна закріплювати та підтримувати за допомогою додаткових процедур відновлення волосся від La Biosthetique, а також користуватися засобами для домашнього догляду.

Вартість однієї процедури реконструкції залежить від довжини та густоти волосся і становить від 800 - 1000 грн.