(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Кріотерапія (безін'єкційна мезотерапія) обличчя на апараті Кріоліфт: друга молодість Вашої шкіри

Краса і вік. Ви з жалем скажете: ці два поняття важко поєднати. Але в професійних руках косметологів салону «Сіті Шик» навіть неможливе стане реальністю. Ми здатні приручити невблаганний час і свіжість юності! З апаратом «Кріоліфт» це цілком здійсненно.

Прийдіть до нас і переконайтеся: апаратна косметологія здатна творити дива! Останні розробки у цій сфері надзвичайно ефективні. Кріотерапія на апараті «Кріоліфт» - новинка антивікового лікування. Спеціалісти в сфері естетичної медицини вважають, що лікування холодом - одна з найбільш безпечних і фізіологічних методик. Була, є і буде.

Омолодження та відновлення шкіри: безпечно та доступно

Методика «Кріоліфт», яку розробили Laboratoires Filorga, - справжнє відкриття anti-age терапії. Її ціль - омолодження та відновлення шкіри. По суті, це гіпотермія, спрямована на зниження температури на певній ділянці тіла з метою отримання лікувального впливу на органи і тканини. Кріопластія – фізіотерапевтичний метод, який поліпшує стан шкіри і забезпечує проникнення активних речовин в її найглибші шари.

«Кріоліфт» - унікальна процедура, яка дозволяє отримати ефект мезотерапевтичних впливів неінвазивним способом. Це – справжній порятунок для пацієнтів, що мають протипоказання до мезотерапії. Адже методика забезпечує стабільний омолоджуючий, реабілітаційний результат і пролонгує ефект мезотерапевтичних процедур.

Ще одна з особливостей цієї процедури – безпека та доступність. Її можна проводити будь-коли, незалежно від пори року. Не має значення і вік Вашої шкіри. Крітерапію, на відміну від інших сучасних методик, можна використовувати всім.  Особливо пощастило вагітним і матерям, які годують грудьми. Адже в цей період заборонені багато процедур. Але тільки не кріомасаж.

Які проблеми вирішує кріоліфтинг? Насамперед це – ефективна профілактика і лікування процесів старіння, жирної шкіри, відновлення після операцій, механічної, хімічної та лазерної дермабразії.

Дотики насадки апарату Кріоліфт нагадують вмивання кубиками льоду, тільки з результатом, який Ви помітите одразу. Цей метод – секрет миттєвого ліфтингу і краси. Він дає стійкий омолоджуючий ефект. У багатьох випадках, ця процедура стане чудовою альтернативою мезотерапії.

Важлива складова цієї методики омолодження - індивідуальний підбір комплексних програм з догляду та використання професійної косметики. Це посилює дію самого апарату.

Пружна та шовковиста шкіра уже після першої процедури

Ви помітите результати уже після першої процедури! Ваша шкіра стане пружною та шовковистою буквально на очах. Зникнуть в'ялість і друге підборіддя, розгладяться дрібні зморшки, з'являться омріяна свіжість та рум'янець.

Кріомасаж обличчя від косметологів нашого салону в поєднанні з іншими процедурами (ручними масажами та іншими апаратними методиками) та індивідуально підібраною косметикою забезпечить фантастичні результати. Також  Вам дадуть рекомендації з догляду за шкірою обличчя вдома. Прислухатися до порад – і свіжість та молодість шкіри Вам гарантовані.

Отримати владу над зморшками і сказати «стоп» старінню під силу кожній жінці. Не забувайте, що Ви – хазяйка своєї краси. Наші косметологи обов'язково допоможуть Вам продовжити її якнайдовше.

Ціни на апаратну косметологію обличчя

ПослугаТривалістьВартість
Кріотерапія для обличчя на косметиці Matriskin, Filorga з ефектами: ліфтинг/зволоження/регенерація/омолодження

Цей метод є Вашим секретом моментального ліфтингу та краси, забезпечує стійкий омолоджуючий результат і пролонгує ефект мезотерапевтичних процедур. В багатьох випадках, особливо при медичних протипоказаннях, процедура КРІОПРО є достойною альтернативою мезотерапії. Кріотерапія на апараті CRYOLIFT є фізіотерапевтичним методом, який покращує проникність шкіри та забезпечує проникання активних речовин в її глибокі шари.

1:20 500/550
Активне зволоження

Ручний/апаратний масаж обличчя 30 хв., альгінатна маска.

1:30 600/650
Програма вихідного дня «Шовкові нитки» (Cristina)

Ексклюзивна 8-этапна процедура шовкового ліфтингу допоможе Вам мати ніжну як шовк шкіру, оскільки вона зменшує вплив на шкіру зовнішніх та внутрішніх факторів, які приводять до раннього старіння. Ця ніжна кондиціонуюча процедура на базі волокон тутового шовкопряда дає ефект моментального ліфтингу шкіри, зволожує її та вирівнює зморшки. Шовкова процедура допоможе Вам підготуватися до будь якого світського заходу – Ваша шкіра буде бездоганно гладкою, сяючою та шовковистою. Вже після першого сеансу шовкової процедури помітні неймовірні результати моментального ліфтингу.

1:30 650/700
Мікротоки по гелю на базі чистого колагену та гіалуронової кислоти (ADM) 1:30 500/550
Дарсонваль (як окрема процедура) 0:15 100
Ультразвуковий фонофорез по гелю на базі чистого колагену та гіалуронової кислоти (ADM) 1:30 350/400
Догляд на ексклюзивній індивідуальній косметиці KOKO DERMOVIDUALS   від 700
Очищаючий догляд HydraFacial   від 750/850

інші послуги з косметології обличчя