(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Лімфодренажний масаж: корекція фігури уже з першого сеансу

Далеко не всім відомо, наскільки важлива процедура лімфодренажу (лімфодренажного масажу). Вона просто життєво необхідна! Лімфодренажний масаж повинен входити до будь-якої антицелюлітної програми. Адже без нього неможливо перемогти целюліт і зменшити локальні жирові відкладення.

Лімфодренаж (лімфодренажний масаж) - усунення надлишкової рідини з жирової тканини. Збільшення обсягу рідини - універсальний процес. Він відбувається внаслідок багатьох захворювань і станів. Наприклад, якщо у Вас збільшилася загальна маса тіла, є локальні жирові відкладення, целюліт чи рубці. Порушення мікроциркуляції і внутрішній набряк - невід'ємна частина запальних процесів, дистрофії тканин та природного процесу старіння.

Без лімфодренажу не обійтися не лише при хворобливих станах. Це – ефективна профілактична методика для підтримання нормального метаболізму у здорових людей.

Особливості лімфодренажного масажу

Техніка лімфодренажного масажу з'явилася в середині минулого століття. Тобто відносно нещодавно. Її автор - французький лікар Паскаль Кіш. Він помітив, що якщо час від часу активно розминати зони вздовж ліній лімфотоку, то набряки у пацієнтів зникають значно швидше. Згодом медик почав використовувати техніку лімфодренажного масажу і під час венозної недостатності. Його методика знову дала чудові результати. Сьогодні винахід Коша надзвичайно популярний не стільки в медицині, як у косметології.

Лімфодренажний масаж: Ручний чи апаратний?

Техніка лімфодренажного масажу ефективна для схуднення, виведення зайвої рідини з організму, корекції та моделювання фігури. Завдяки активному впливу на лімфовідтік клітини більш «охоче» звільняються від продуктів розпаду і токсинів. Це гальмує усі запальні процеси у шкірних тканинах. Завдяки лімфодренажному масажу клітини позбуваються  «сміття», токсинів і зайвої рідини. Контури тіла стають більш чіткими, зникають зайві кілограми.

Лімфодренажний масаж буває ручний та апаратний. Останній, зокрема, включає такі процедури, як мікрострумовий лімфодренаж, пресотерапію, а також вакуумний лімфодренаж.

Техніка ручного лімфодренажного масажу

На відміну від апаратного дренажу, процедура ручного масажу дещо довша і триває годину-півтори.

Види технік ручного лімфодренажного масажу:

 • поверхнева;
 • глибока;
 • внутрішня.

Поверхневий лімфодренажний масаж стимулює шкірні капіляри, які «відповідають» за накопичення і втрату рідини. Глибокий масаж - вплив безпосередньо на лімфатичні судини, які стимулюють відтік рідини з внутрішніх органів. І, нарешті, внутрішній лімфодренажний масаж прицільно діє на лімфовузли.

Зазвичай під час лімфодренажного масажу використовують різноманітні олійки. Вони сприяють виведенню зайвої рідини з організму.
Лімфодренажний масаж попереджає набряки та ефективно бореться з розвитком целюліту. Це – один з найкращих методів профілактики варикозного розширення вен. Дана техніка дозволяє прискорити метаболізм, вивести токсини з організму і покращити стан шкіри. Для досягнення помітних результатів досить 7-8 сеансів.

Спробуйте лімфодренаж, якщо Ви хочете

 • повернутися в форму після травм та операцій;
 • перемогти целюліт та зайві кілограми;
 • позбутися набряків та варикозного розширення вен;
 • відновити обмін речовин;
 • повернути м’язевий тонус;
 • повернути пружність шкіри.

Протипоказання лімфодренажного масажу

Коли потрібно відмовитися від лімфодренажного масажу:

 • тромбофлебіт;
 • хронічні захворювання шкіри (алергічні висипання, дерматити, опіки тощо);
 • пухлини;
 • гострі запальні процеси;
 • вагітність (термін значення не має).

Самостійно робити цей масаж собі або іншим заборонено! Хіба що Ви – спеціаліст найвищого класу, знаєте анатомію та масажні практики. В іншому випадку йдеться уже не про користь лімфодренажу, а швидше про шкоду для здоров'я. Навіщо так ризикувати?

Якщо Ви вирішили пройти курс ефективного ручного або апаратного лімфодренажного масажу, зверніться до професіоналів «Сіті Шик». Руки досвідчених майстрів оновлять Ваше тіло, повернуть йому втрачені форми і красу та внесуть у Ваше життя гармонію та здоров’я.

Ціни на масаж

ПослугаТривалістьВартість
Класичний лікувальний масаж

Масаж глибокої дії на м’язи із зняттям кріпотури сприяє профілактиці захворювань суглобів та сколіозу. За бажанням клієнта може здійснюватися на спині, ногах, комірцевій зоні, руках, животі чи грудній клітині.

локальний 30 хв.
локальний/загальний 60 хв.
загальний 90 хв.
350
450
550
Масаж для вагітних

Масаж м’якої дії на організм. Сприяє зняттю напруги, полегшує болі в районі спини, бедр, гомілок.

30 хв.
60 хв.
350
450
Класичний спортивний масаж

Масаж енергійної, глибокої дії на м’язи спини та ніг. Застосовується перед або після тренуваннями і для зняття кріпотури після фізичного навантаження.

локальний 30 хв.
локальний/загальний 60 хв.
загальний 90 хв.
350
450
550
Антицелюлітний масаж 60 хв. 490
Рефлекторний масаж стоп

Масаж рефлекторної дії на весь організм, профілактика і лікування плоскостопості.

30 хв.
в додаток до масажу спини
270
200
Масаж кисті рук 20 хв. 160
Іспанський масаж 30 хв.
60 хв.
450
680
Масаж голови та комірцевої зони

Масаж для зняття кріпотури, напруги та болючості м’язів. Рекомендується при гіпертонічній хворобі в стадії ремісії, при головних болях та для покращення самопочуття.

20 хв. 300
Лімфодренажний масаж

Масаж м’якої дії на підшкірно-жирову клітковину. Сприяє покращенню лімфотоку, зняттю напруги, розслабленню, покращенню настрою.

40 хв. 320