(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Спортивний масаж: особливості та види

Спортивний масаж – це заряд бадьорості і запорука успіху будь-якого спортсмена. Адже це – цілий комплекс маніпуляцій та прийомів, що сприяють фізичному вдосконаленню. Вони допомагають зменшити втому, підвищити спортивну працездатність, покращити функціональний стан спортсмена. Це - профілактичний і лікувальний засіб при різних травмах і захворюваннях.

Мета спортивного масажу - відновлення організму після важкої фізичної активності. Що ж відрізняє його від інших видів масажу? Такий масаж інтенсивно впливає на судини, які постачають кров'ю м'язову тканину, а отже - підвищують силу кожного м'яза. Недарма команди мають своїх штатних масажистів. Ця процедура відіграє особливу роль під час підготовки спортсменів, адже знімає фізичну і психічну втому. А також - підвищує працездатність. Це – ефективна профілактика хвороб опорно-рухового апарату.
Масаж буває загальний і локальний. Під час загального масажу масажують все тіло упродовж 40- 60 хв. Під час локального (3-25 хв.) – лише певну частину тіла. Спортивний масаж поділяється на тренувальний, попередній, відновлювальний, реабілітаційний, самомасаж.

Тренувальний масаж

Використовується як доповнення до тренувань. Він розширює функціональні можливості організму. Ефективний у період відновлення після травм, щоб не втратити форму.

Попередній масаж виконують перед змаганнями та тренуваннями. Для мобілізації функцій організму, нейтралізації від’ємних явищ передстартового стану, попередження спортивних травм і болю.

  • Розминаючий масаж застосовують у стані бойової готовності спортсмена. Він активізує працездатність організму.
  • Тонізуючий масаж використовують за 10-15 хв. до старту. Його тривалість - 5-7 хв. Застосовують тонізуючі прийоми: переважно розминання та ударні вібраційні прийоми.
  • Заспокійливий масаж знімає збудження центральної нервової системи. Його тривалість - 8-10 хв. Масаж завершують за 10-12 хв. перед стартом. Тонізуючі ударні прийоми не застосовувати.
  • Зігріваючий масаж застосовують при охолодженому тілі спортсмена. Енергійні швидкі розтирання  і 60-80% часу - розминання.
  • Відновлюючий масаж застосовується після навантажень, щоб швидко відновити працездатність, зняти емоційну напругу. В ігрових видах спорту використовується  як короткий сеанс тривалістю 3-7 хв. у період між змаганнями або під час перерв, так і довші сеанси (40-60 хв.) - у дні відпочинку. Найбільш ефективний масаж – перший сеанс через 15-20 хв. після тренування тривалістю 10 -15 хв., і основний сеанс тривалістю 40-60 хв. - через 2-4 години після тренування. Розподіл часу за прийомами: розтирання - 25%, розминання - 70% інші прийоми - 5%.

Реабілітаційний масаж

Реабілітаційний масаж – ефективний засіб для функціонального лікування та відновлення фізичної працездатності після операцій, довгих перерв у тренуванні, у разі перетренування, при забоях, розтяжках, захворюваннях опорно-рухового апарату.

Масаж під час травм нормалізує крово- та лімфообіг, знімає та розсмоктує набряки, гематоми, сприяє відновленню тканин. На першому етапі масаж проводиться разом з холодом, на другому - з тепловими процедурами. Основні прийоми – ті ж, що й під час класичного масажу.

Спробуйте спортивний масаж у салоні краси «Сіті Шик» і вперед, до нових перемог!

Ціни на масаж

ПослугаТривалістьВартість
Класичний лікувальний масаж

Масаж глибокої дії на м’язи із зняттям кріпотури сприяє профілактиці захворювань суглобів та сколіозу. За бажанням клієнта може здійснюватися на спині, ногах, комірцевій зоні, руках, животі чи грудній клітині.

локальний 30 хв.
локальний/загальний 60 хв.
загальний 90 хв.
350
450
550
Масаж для вагітних

Масаж м’якої дії на організм. Сприяє зняттю напруги, полегшує болі в районі спини, бедр, гомілок.

30 хв.
60 хв.
350
450
Класичний спортивний масаж

Масаж енергійної, глибокої дії на м’язи спини та ніг. Застосовується перед або після тренуваннями і для зняття кріпотури після фізичного навантаження.

локальний 30 хв.
локальний/загальний 60 хв.
загальний 90 хв.
350
450
550
Антицелюлітний масаж 60 хв. 490
Рефлекторний масаж стоп

Масаж рефлекторної дії на весь організм, профілактика і лікування плоскостопості.

30 хв.
в додаток до масажу спини
270
200
Масаж кисті рук 20 хв. 160
Іспанський масаж 30 хв.
60 хв.
450
680
Масаж голови та комірцевої зони

Масаж для зняття кріпотури, напруги та болючості м’язів. Рекомендується при гіпертонічній хворобі в стадії ремісії, при головних болях та для покращення самопочуття.

20 хв. 300
Лімфодренажний масаж

Масаж м’якої дії на підшкірно-жирову клітковину. Сприяє покращенню лімфотоку, зняттю напруги, розслабленню, покращенню настрою.

40 хв. 320