(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Косметика Gehwol - Синонім якості та визнання

Рух – це життя. Аби в старості Ви ні в чому собі не відмовляли і не вносили коректив у звичний ритм, подбайте про свої ноги уже зараз.

Нічого надзвичайного для цього не потрібно. Просто забудьте про хвороби, скажіть «ні» травмам і болю. Подаруйте вашим ногам трохи релаксу і щоденний  дбайливий догляд, який не лише принесе вам незрівнянну насолоду, а й подарує радість руху на довгі роки.

З цим чудово впораються засоби для догляду за ногами GEHWOL. Легендарний бренд, відомий у світі вже понад 140 років, став синонімом якості та визнання. Відкриття XIX століття, майстерно втілені у технологіях XXI століття, - ось секрет приголомшливого успіху цієї марки.

Кожен флакон «Геволь» - унікальне поєднання багаторічного досвіду, сучасних «ноу-хау» та міцних сімейних традицій. Історія бренду сягає далекого 1868 року. Саме тоді Едуард Герлах – засновник марки та власник аптеки з німецького Люббека - створив перший крем для догляду за ногами.

Лише натуральні складники

В його основі – секретний складник з особливими захисними та цілющими властивостями. Згодом цю естафету перейняли інші засоби «Геволь».

Так, захисні властивості першого крему  продовжив сучасний «Крем для втомлених ніг», а ефект швидкого загоєння та відновлення – «Мазь від тріщин». Чудодійна формула залишається основою марки GEHWOL.

До складу усіх засобів входять тільки натуральні інгредієнти. Вони не викликають алергічних реакцій. Девіз фірми – «взяти найкраще від природи для здоров'я» - залишається незмінним. Цьому критерію відповідають усі препарати.

Щоденний догляд і лікування

Різноманітні креми, лосьйони, бальзамы, мазі та інші засоби «Геволь» дозволяють не лише здійснювати щоденний косметичний догляд, а й позбутися численних, навіть задавнених проблем.

Секрет успіху косметики цієї марки – в її досконалості. Якість GEHWOL перевірена часом. А асортимент такий широкий, що дозволяє підібрати те, що потрібно саме Вам.

Майстри салону «Сіті Шик» пройшли спеціальне навчання з роботи з косметикою GEHWOL. Вони допоможуть вам підібрати засоби для догляду і лікування. Також ви зможете отримати професійну консультацію та придбати усе необхідне.

Ціни на педикюр

ПослугаТипВартість
Педикюр класичний (Gehwol)

Зняття лаку, ванночка для ніг з пом’якшуючим засобом та сіллю, обробка стопи та кутикули, живлення кутикули вітамінізованим маслом, нанесення крему, масаж.

Жіночий
Чоловічий
400/430
450/470
Педикюр комбінований (Gehwol)

Те саме, що і класичний, тільки обробка стопи апаратом.

Жіночий
Чоловічий
400/430
450/470
Педикюр апаратний (Gehwol) Жіночий
Чоловічий
400/430
450/470
Педикюр дитячий (Gehwol)   180/200
Педикюр дитячий неповний (Gehwol)   150/180
Педикюр неповний (Gehwol)

Обробка пальців ніг.

  300/310
Педикюр неповний (Gehwol)

Обробка стопи.

  250/250