(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Тимчасове фарбування Hair Chalk - «макіяж» для Вашого волосся

Зважитися на кольорове фарбування волосся раніше було непросто. Ніхто не міг гарантувати, що обраний колір Вам підійде і згодом його можна буде з легкістю позбутися. Тепер всі ці проблеми – у минулому. Hairchalk від L'Оreal Professionnel – нова сторінка у фарбуванні волосся, безсумнівний тренд, без якого не обійтися в цьому сезоні.

Епатаж, як у Агілери чи Перрі

Наші кумири - зірки кіно та естради - залюбки експериментують з фарбуванням волосся. Причому їхні б'юті-досліди не обмежуються рудою шевелюрою або банальним блондом. Стилісти все частіше прикрашають зачіски своїх клієнтів яскравими пасмами найепатажніших відтінків: червоними або зеленими, фіолетовими або блакитними.

Якщо раніше ми могли позаздрити екстравагантності Авріл Лавін, Крістіни Агілери, Майлі Сайрус і Кеті Перрі лиш здалеку, то тепер можемо сміливо брати з них приклад. І головне - не боятися неприємних наслідків. 100% безпечні, яскраві та прості у використанні кольорові барвники Hairchalk - ось що для цього знадобиться.

Змивається швидко і просто

Навіть яскраві лаки для нігтів колись вважалися чимось екстравагантним і недоречним. Тепер цим нікого не здивуєш. Як, втім, і різнобарвними пасмами найекзотичніших відтінків. Креативне фарбування окремих пасом - звична історія на фешн-подіумах та під час зйомок для глянців. Красиві коси, прикрашені пасмами у стилі «металік», яскраві чубчики зі спалахами бірюзи або помаранчеве омбре шокували нас доти, поки ми самі не спробували, як це - приміряти барвисті пасма. Хіба тут встоїш? Тим більше, що якщо раптом захочеться спробувати щось нове, позбутися таких шедеврів дуже просто – досить декілька разів помити голову. Саме так змивається Hairchalk.

Послуга «Макіяж для волосся» вже з'явилася в салонах L'Оreal Professionnel. Все, що від Вас потрібно, - обрати бажаний відтінок, і майстер доповнить ним зачіску.

Хоча Hairchalk називають «крейдою», насправді це рідка фарба. Перед початком цього захоплюючого експерименту визначтеся, якого результату Ви хочете досягнути - зробити окремі яскраві пасма або доповнити укладку кольоровими деталями. Головне - зрозуміти, що і де фарбувати.

Відтінки: яскраві та консервативні

Коли фарба висохне, Ваш одяг і незабарвлене волосся не змінять свого початкового кольору.

До складу барвників Hairchalk входять мікрополімери. Вони забезпечують стійкість кольору. Ще одна, не менш важлива перевага Hairchalk, - дія без хімічної реакції. Цей барвник не розкриває лусочки волосся і не проникає у його структуру, як звичайна фарба. Такі засоби лише поверхнево зафарбовують волосся, утворюючи на ньому кольорову плівку. Якщо Вам набридне обраний відтінок, досить просто помити голову. Залежно від стану пасом, фарба змиється за два-три рази. Причому колір зникатиме рівномірно та поступово. Це, безумовно, ще один важливий «плюс».

Палітра Hairchalk налічує п'ять яскравих неонових відтінків: зелений, кораловий, рожевий, фіолетовий та синій, а також три консервативніші: чорний, коричневий і бронзовий. Завдяки вмісту перламутрових пігментів, таких як ті, що входять у засоби для макіяжу, новинки забезпечують яскраві кольори навіть на темному волоссі.

Готові спробувати? Майстри салону краси «Сіті Шик» будуть раді поекспериментувати разом з Вами, створити кардинально новий, неповторний образ з кольоровими крейдами Hairchalk.

Ціни на фарбування волосся

ПослугаДовжинаСтиліст
Фарбування волосся (La Biosthetique) корінь
І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
від 700
від 750
від 850
від 950
від 1150
Тонування волосся (La Biosthetique) І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
620
650
720
790
Фарбування "Гуаш"   від 2500 до 3000 
Мелірування волосся (L’Oreal Professionel) І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
700
800
900
1000
Кольорове мелірування волосся   від 550
Висвітлення волосся корінь
І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
500
600
700
800
900
Балеяж/Омбре (ефект вигорілого волосся) І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
700
800
900
950
Фарбування волосся безаміачною органічною фарбою NAPURA корінь
І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
від 1100
від 1150
від1250
від 1350
від 1550
Декопаж   300-400
Камуфляж волосся (для чоловіків) (L’Oreal Professionel)   300
Фарбування одного пасма  1 гр. фарби 12
Ефект лотоса  1 гр. фарби 20
Фарбування Tone Shine  1 гр. фарби 16
Глосинг   300-500
Передпігментація   від 300