(044) 52 000 72
(095) 19 000 27
(067) 13 000 27
Чекаємо на Вас щодня з 10 до 21 години
м.Київ, вул. Курська 8 (на карті)

З нами

Ви красиві завжди!

Стараємося для Вас з 2010 року

Косички: зачіски, які непідвладні часу

Плетіння косичок - дуже популярна послуга у салоні краси «Сіті Шик». Важко повірити, що колись ця зачіска відповідала виключно практичним міркуванням: заплетене  волосся не відволікало жінку від домашніх справ. Тепер все інакше.

Останніми роками майстри перукарського мистецтва приділяють плетінню кіс щоразу більше уваги. Упродовж багатьох століть коса і коси незмінно залишаються на піку моди. Навіть тепер вони завжди актуальні. Все, що зазнало змін і вдосконалень з роками, - способи їхнього плетіння і вкладання.

Майстри плетіння кіс салону «Сіті Шик» використовують різноманітні техніки для створення зачісок з вигадливих переплетень у кілька пасом: три, чотири, п'ять, шість. Результат приголомшує навіть очікування найвибагливіших  модниць. Без перебільшення, це справжні витвори мистецтва! Такі зачіски одразу виділяють їхню власницю, підкреслюють її індивідуальність, додають «родзинки» загальному образу і блиску волоссю.

Плетіння кіс у салоні «Сіті Шик»

Плетіння кіс у салоні «Сіті Шик» можна охарактеризувати одним влучним словом: ексклюзив. Наші майстри запропонують Вам декілька креативних варіантів плетіння. Вони підберуть таку зачіску, яка буде виключно індивідуальна і підійде саме Вам.

Якщо у Вас мало часу, не хвилюйтесь. Наші перукарі швидко вкладуть Ваше волосся найвишуканішим чином. Лише декілька хвилин – і Ваш образ стане довершеним та загадковим.

Коса - це завжди модно, красиво та жіночно. І водночас романтично та практично. Складні переплетіння пасом можуть надати зовнішньому вигляду тієї «родзинки», яка задумана на даний момент або відповідає певній урочистій події. Майстерно вкладене в коси волосся підходить усім представницям прекрасної статі. Вік клієнтки значення не має. Ці унікальні зачіски не підвладні часу. Вони допомагають виразити себе, свій стиль та характер.

Послуги з плетіння кіс у Києві надає більшість столичних салонів, однак далеко не всюди є майстри, які досконало володіють цим мистецтвом.

Оптимальна довжина волосся і техніки плетіння кос

Вважається, що коси - прерогатива власниць довгого волосся. Насправді це зовсім не так. Цю розкіш можуть також дозволити собі любительки коротких стрижок. Звісно, за винятком ультракоротких варіантів.

Професійне плетіння косичок – це робота з волоссям різної довжини. Інколи для створення деяких особливо красивих зачісок плетуть коси тільки на короткому волоссі.

Зараз існує дуже багато способів плетіння косичок. Не менший вибір і варіантів зачісок з елементами кіс. Осягнути це мистецтво за декілька днів неможливо. Секретам цієї майстерності навчаються роками.

Перукарі салону «Сіті Шик» віртуозно володіють усіма професійними техніками плетіння. Звертайтеся – і ми запропонуємо Вам тільки найкраще. А ще – досхочу фантазуйте. Для майстрів «Сіті Шик» немає нездійсненних завдань.

Ціни на укладки

ПослугаДовжинаСтиліст
Укладка волосся І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
200
250
300
350
Укладка коктейльна (браш)   від 400-600
Укладка дифузором І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
220
270
320
380
Укладка на плойку І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
350
400
450
від 500
Укладка з вирівнюванням на утюжок І довжина
ІI довжина
ІII довжина
ІV довжина
250
300
350
400
Укладка нарощеного волосся   від 400
Коса   від 150
Зачіска волосся (вечірня)   від 600
Миття, сушка (без укладочних засобів)   від 150
Фігурна стрижка (елемент)   від 40